Ostatnie informacje
Sponsor strategiczny


Kategorie
Archiwa
Styczeń 2015
P W Ś C P S N
« gru   lut »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa miesięczne: Styczeń 2015

Film prezentacyjny naszego Chóru

Z przyjemnością przedstawiamy Wam nasz film prezentacyjny. To tylko niewielka część naszych wspaniałych wspomnień i dobrej zabawy podczas dawania koncertów dla Was. Liczymy, że będzie nam dane raczyć Was naszymi występami jak najdłużej – dziękujemy!

Ten i wiele innych filmów są dostępne w naszej Kronice Filmowej (klik).

Noc w Betlejem.. Dziś.

Najjaśniejsza z gwiazd przywiodła nas w niedzielny wieczór 11 stycznia Anno Domini 2015 przed maleńkie oblicze Nowonarodzonego, Jego Matki i Świętego Józefa.

„Echo Kresów” z kolędą na ustach stanęło u żłóbka w kozielskim kościele parafialnym, by złożyć swe dziękczynienie za wszystko dobro, za wiarę, zdrowie i choroby, za uśmiech szczęścia i łzy smutku, za pokój i zgodę oraz braci w wierze. Z nami w tej szczerej modlitwie uczestniczyła rzesza wiernych wypełniająca Dom Boży po brzegi. Czas kolędowania, to czas kiedy iskierka Boga, która tkwi w naszej duszy, odzywa się i budzi tęsknotę za prawdą, dobrem, pięknem i bliskością Boga. W ten wspaniały, pełen ciepła, mimo zawiei za oknami świątyni, rozśpiewany czas przypomniał nam wszystkim o nieskończonej miłości Bożej Dzieciny, dał nadzieję przezwyciężającą samotność. Przypomniał nam też, jak na Kresach Jezuskowi kulindowało si. Ta i my Dzieciontku pośpiewali, Adaśko Wołkowski zaszpilał – ” …a On si już smieji, ronczku do nas kiwa…”, ali przyszedł „czas do chaty wracać, Dzieciontku chce kimać, oczka swoje mruży. Taj zostań tu z nami…” – zostań jak najdłużej !
Serdecznie dziękujemy księdzu Proboszczowi Markowi Biernatowi za zaproszenie, dobre słowo i życzliwość. Wszystkim obecnym na koncercie dziękujemy za wspólne kolędowanie, burzę oklasków oraz gorący aplauz – padamy do nóżek i zapraszamy: bądźcie z nami!