Ostatnie informacje
Sponsor strategiczny


Kategorie
Archiwa
październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Opinie publiczności o „Gali Czterech Kultur”

2_gala_01A działo się, działo! Publiczność wypełniła salę „po brzegi „, chętnych było nawet więcej, ale cóż, zabrakło miejsc. Występy wszystkich zespołów „chwyciły” ludzi za serce, o czym świadczyły gorące owacje i gratulacje. Mamy też wiele miłych wpisów w naszej kronice. Przekazuję kilka z nich poniżej:

„Gratulacje pomysłu organizacji Gali Koncertu Czterech Kultur. Wspaniała impreza, która, mam nadzieję, na stałe wpisze się w tradycje kulturalne naszego Miasta”

„Wszelkiego powodzenia w pełni zdrowia, radości, kultywowania kultury, bo to prawdziwe dziedzictwo do przekazania naszym potomnym”

„Gratuluję wspaniałego występu, który mógł nam pozwolić na poznanie kultur ludzi mieszkających wśród nas. Czekamy na III Edycję Festiwalu.”

„Dziękujemy za zaproszenie na II Galę Koncertu 4 Kultur. Dla „Echo Kresów” oraz dla naszego Przyjaciela Adama Wołkowskiego – Janen soste i bachtałe – co znaczy – Bądźcie zdrowi i szczęśliwi”

„Dziękujemy za wielką ucztę duchową, życzymy dalszych sukcesów.”

„Anno!!! Jesteście wspaniali!”

„Wspaniale, Wspaniale, Wspaniale!!! Wszyscy jesteście WSPANIALI !!! Tego nie wyrażą słowa, co przeżyliśmy w czasie tego Wspaniałego występu. Dużo radości dnia codziennego i wytrwałości przy pracy – ćwiczeniach. Dziękuję!”

„Moi Kochani! Jesteście balsamem na nasze serca. Kocham Was!”

„Dużo zdrowia i wytrwałości w tym co robicie. Serdeczne Dzięki”

„Brawo! Bis! Wspaniała zabawa, do usłyszenia, do zobaczenia!”

„Aby „Młodzi” śpiewali jak najdłużej…”

„Pozwalacie sercu się śmiać, wyciskacie łzy nostalgii. Kochamy Was!”

Przyznacie chyba , że bardzo miłe są te wpisy-prawda? (oryginały w kronice chóru dostępnej u chórzystki M. Pławiak)

Maria Pławiak