Ostatnie informacje
Sponsor strategiczny


Kategorie
Archiwa
październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

„DZINKUJEM SYRDECZNI I RONCZKI CAŁUJEM…”

Ot, minęła chwila, Gale juz za nami,
ale lwowska nuta ciągle duszę mami.
Naszych ojców śpiewy i bałak kochany
na zawsze niech będzie chuchany-dmuchany!
Za nami dwa duże Koncerty Galowe promujące naszego „bajbusa” – pierwszą płytę CD.
Przeprowadzenie tak dużej imprezy  było wielkim wyzwaniem dla organizatorów. Sprostanie temu wyzwaniu nie byłoby możliwe bez zaangażowania, poświęcenia i nacechowanej profesjonalizmem pracy dziesiątek osób odpowiedzialnych za sprawną organizację tego niezwykłego przedsięwzięcia, także bez finansowego i rzeczowego wsparcia licznych sponsorów, instytucji i podmiotów.
Pomoc, jaką Wszyscy nam zaoferowali jest bezcenna i niewątpliwie jest przykładem współpracy lokalnych przedsiębiorców z samorządem, co z pewnością wpływa na promocję kultury oraz integruje społeczeństwo.
Powiedzieć, że bez Was ta impreza nie odbyłaby się z takim rozmachem, to nic nie powiedzieć! Dziękujemy serdecznie Wszystkim bez wyjątku oraz wszystkim tym, których nieświadomie mogliśmy pominąć w trakcie trwania koncertów.
Zapewniamy, że prowadząc swoją działalność na niwie kultury będziemy dalej pielęgnować  bliską nam przeszłość i tradycję. Jesteśmy z niej dumni. Tradycja i nowoczesność nie muszą ze sobą walczyć.
„… nie depczmy przeszłości ołtarzy…”, pisał Adam Asnyk, a  „Echo Kresów” jak echo powtarza za nim.

Anna Woś

Zapraszamy również do wysłuchania audycji Polskiego Radia Katowice – „Lwowska Fala”, gdzie mowa jest o naszej Gali i planach na lipiec. Ta joj !
http://www.kresowianie.com/media/lf/lwowska_fala_20150419.ogg